İstanbul Oto

İSTANBUL OTO.

Hakkımızda

Yenibosna’da yer alan BMW Yetkili Servisi İstanbul Oto ailesi olarak tecrübemiz ve inovatif düşünce yapısına sahip servis çalışanlarımızla 40 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Bakırköy'deki 1.300 m2’lik servisimizi, değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 2011 yılında Çobançeşme’deki 5.000 m2’lik yeni lokasyonumuza taşıdık. 2014 yılından itibaren BMW Yetkili Servisi olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak otomobilinizin bakım, mekanik onarım ve hasar işlemlerini gerçekleştirmeye, aynı zamanda en önem verdiğimiz konulardan biri olan müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Misyonumuz

Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli iş gücümüz sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak, bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmak, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, aynı zamanda şirketinden ve yaptığı işlerden keyif alan çalışanlara sahip olmaktır.


Vizyonumuz

Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla müşterilerimize güven veren, otomobillerini huzur içinde emanet edebilecekleri bir şirket olmak, bununla birlikte insana, çevreye saygılı olmak, mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

İSTANBUL OTO.

İstanbul Bahçelievler BMW Yetkili Servisi

Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:54 Kuyumcukent Arkası Yenibosna - Bahçelievler / İstanbul

Çalışma Saatleri

Servis

H.içi : 08:30 - 18:00
Cmt : 08:30 - 18:00
Yol tarifi alın