İSTANBUL OTO SATIŞ SONRASI.

Hizmetlerimiz

Otomobilinizin periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım işlemlerinde, özel araçların ve yöntemlerin kullanılması gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu gereklilik daha da artar. Yenibosna BMW Yetkili Servisi İstanbul Oto profesyonel bilgi ve deneyimi ile her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır. Servis teknolojilerinde BMW öncülüğünde başlatılan "Key Reader Sistemi" (otomobilin tüm ihtiyaçlarını anahtardan okuma) uygulanmaktadır. Bununla birlikte CBS, yani ihtiyaca göre bakım sistemi kullanılmaktadır. Bu da otomobiliniz için sadece gerekli olan bakımın yapılmasını sağlamaktadır.

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Acil servis ve yol yardımı ihtiyaçlarınızda 444 22 99’yi arayabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre otomobilinize bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin Yenibosna BMW Yetkili Servisi İstanbul Oto’ya çekilmesini sağlayacaktır.

Lastik Hizmeti

Lastik Hizmeti

İstanbul Oto’nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda otomobiliniz adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi, detaylı iç-dış temizlik gibi uygulamaları içeren Oto Kuaför hizmetimiz, otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, otomobilinizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içerir.

Hasar İşlemleri

Hasar İşlemleri

Detaylı bilgi alın
BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın